Kurumsal

2000 yılında ilk üretim tesisini Sivas-Merkez I.Organize Sanayi Bölgesinde kurarak faaliyetine başlayan RNZ, kurulduğu günden bu yana işinden kazandığını işine yatırmayı prensip olarak benimsemiştir. Bunun sonucu olarak 2006 yılında aynı OSB’de yeni arazisi üzerine, yeni fabrika binası ve yeni üretim tesisini kurarak beton boru ve altyapı elemanları üretimine başlamıştır.Gelişen teknolojiyi takip eden firmamız 2011 yılında son teknolojiye sahip yeni üretim tesisi kurmuştur. Ürün yelpazesini genişleten firmamız, çeşitli renk ve desenlerde beton parke, karayolları ve belediye standartlarına uygun bordür çeşitleri, muhtelif ebatta ve şekilde dekoratif peyzaj elemanları ile beton boru ve diğer alt yapı elemanlarını üretebilir ve uygulamasını gerçekleştirebilir hale gelmiştir.

Toplam 3000 m2 kapalı ve 16.000 m2 açık alanda faaliyet gösteren firmamız, yüksek üretim kapasitesi ile müşteri beklentilerini kesintisiz ve zamanında karşılayabilecek durumdadır.

Tesislerimiz günlük olarak, 2.000 m2 parke, 1.000 mt bordür, 500 mt beton boru üretimi kapasitesine ulaşmıştır.

Çağdaş tasarımlarını, modern üretim tesislerinde imal ederek, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir.

İmalattan başlayarak uygulamanın tamamlanmasına kadar tüm süreçler, kalite standartlarının korunması ve koşulsuz müşteri memnuniyeti temeline dayanarak yürütülmektedir.

Gerekli teknik personel, her türlü teknik donanıma sahip laboratuar, makine ve araç parkıyla müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak şaşmaz amacımızdır.

RNZ , bünyesinde istihdam ettiği teknik personeller ile müşteri talepleri doğrultusunda tasarımlar hazırlanır. Uygulama alanlarının kullanım amacına uygun ürünler önerilir. Ürünlerin pazarlanmasından ziyade, altyapısı ve peyzaj düzenlemesi ile anahtar teslimi uygulamalar yaparak modern şehircilik kültürüne hizmet etmek amaçlanır.

Sektörde adından sıkça söz ettiren Tuğba İnşaat 20 yıllık iş deneyimi ile inşaat sektöründe bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Tecrübeli, genç, dinamik ve analitik bir ekiple inşaat sektöründe hizmet veren Tuğba İnşaat, "doğaya zarar vermeden çalışalım" sloganını benimseyerek çalışma politikasını bu çizgide yürütmektedir.

• Resmi daire binaları

• Fabrika & Üretim tesisleri

• Yol yapımı (asfalt altı çalışmalar)

• Sondaj çalışmaları

• Çevre düzenlemesi

• Sulama kanalları

• Beton parke

• Yol kenarı kaldırım döşemesi

Bu içerik 28 Şubat 2022 tarihinde oluşturuldu 1495 kez görüntülendi.